![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:49, 28 листопада 2019 р.
На Конотопщині змагалися волейболісти
![На Конотопщині змагалися волейболісти На Конотопщині змагалися волейболісти](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Великосамбірському НВК відбулись змагання з волейболу пам’яті воїна інтернаціоналіста Сергія ВОЛКОВА.
До участі у спортивних змаганнях долучились команди з Конотопщини та Кролевеччини: Великосамбірського НВК, Ветеран Конотопщини, Алтинівської ЗОШ (Кролевецького району) та міста Кролевець.
За результатами ігор перше місце у напруженій боротьбі виборола команда “Ветеран Конотопщини”, друге посіла команда міста Кролевець, третє – у Великосамбірського НВК, четверте місце – у Алтинівської ЗОШ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...