![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:02, 26 листопада 2019 р.
На Конотопщині провели мітинг
![На Конотопщині провели мітинг На Конотопщині провели мітинг](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Малому Самборі відбувся районний мітинг-реквієм «Свічка плакала в скорботі».
Біля пам’ятного знака жертвам Голодомору працівниками районної бібліотеки організовано виставки-інсталяції «Ми пам’ятаємо!» та «Свічка плакала в скорботі».
Розпочався мітинг-реквієм із символічної хореографічної композиції «Свіча» у виконанні учасників танцювального колективу «Невгамовні дівчата» районного будинку культури, а увесь жах голодомору сконцентрували в собі образи дітей-очевидців цієї трагедії, які уособлювали Євгенія Прийма, Анастасія Сивук, Каріна Жолобко, та жінки (Ольга Назаренко), яка в дитинстві бачила примару голоду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...