![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
18:43, 23 листопада 2019 р.
У Конотопі рятувальники зустрічались зі студентами
![У Конотопі рятувальники зустрічались зі студентами У Конотопі рятувальники зустрічались зі студентами](/dist-assets/images/cap.jpg)
20 листопада відбулася зустріч студентів ІІІ курсу Політехнічного технікуму з працівниками ДСНС.
Рятувальники розповіли про ситуації, які можуть виникнути в повсякденному житті та про те, як діяти в тих чи інших випадках. Йшлося, зокрема, про небезпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів та розливу ртуті, виникнення пожежі, про наслідки неправильного використання гаджетів та користування обігрівачами.
Бесіда пройшла жваво, у ході діалогу молодь активно цікавилася відповідями на найбільш хвилюючі запитання.
Місцеві рятувальники акцентували увагу на тому, що інструкції щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій пишуться ціною життя людей, тому нехтувати ними не варто.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...