![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:42, 23 листопада 2019 р.
На Конотопщині відбувся конкурс проектів організацій
![На Конотопщині відбувся конкурс проектів організацій На Конотопщині відбувся конкурс проектів організацій](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Конотопській райдержадміністрації провели ІІ і ІІІ етап конкурсу проєктів громадських організацій, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.
Під час ІІ етапу конкурсу свої роботи презентували: «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району»; «Конотопська міськрайонна у Сумській області організація інвалідів та ветеранів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»; «Конотопська районна організація ветеранів війни і праці організації ветеранів України» .
Цього ж дня проведено і ІІІ етап конкурсу. Члени конкурсної комісії індивідуально оцінили конкурсні пропозиції за відповідними критеріями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...