![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:30, 19 листопада 2019 р.
У Конотопі будуть проходити заняття з підготовки до ЗНО
![У Конотопі будуть проходити заняття з підготовки до ЗНО У Конотопі будуть проходити заняття з підготовки до ЗНО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відбулася зустріч начальника відділу освіти Конотопської міської ради Ольги Беспалої та завідувача науково-методичної установи Конотопський міський методичний кабінет Людмили Зеленської з волонтеркою Корпусу Миру Кристалиною Роус Херман, викладачами Політехнічного технікуму КІСумДУ.
Під час бесіди було повідомлено, що кожний 1 та 3 вівторок кожного місяця в 302 аудиторії Політехнічного технікуму будуть проводитися заняття по підготовці до ЗНО з англійської мови, кожну середу о 16.00 в 1 аудиторії технікуму проходитимуть засідання Discussion club.
19.11.2019 відбудеться зустріч з учителями англійської мови міста, які працюють в 1-2 класах НУШ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...