![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:16, 18 листопада 2019 р.
Конотопцю довелося розрахуватися з боргами ділянкою
![Конотопцю довелося розрахуватися з боргами ділянкою Конотопцю довелося розрахуватися з боргами ділянкою](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мешканець Конотопщини, який заборгував знайомому велику суму коштів, не квапився виконувати свої боргові зобов’язання, аж поки справа не дійшла до фахівців юстиції Сумщини.
Не зважаючи на те, що з доходу містянина щомісячно утримується частина заробітку, в рахунок погашення боргу, додатково державний виконавець здійснив опис й арешт земельної ділянки неплатника. Після цього нерухоме майно боржника було передано на реалізацію до електронних торгів «СЕТАМ».
Придбати земельну ділянку виявили бажання чимало учасників. Так, земля конотопчанина пішла з «молотка», що дозволило зменшити заборгованість чоловіка на 53 тисячі гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...