![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:38, 16 листопада 2019 р.
До Конотопа надійшов трамвай
![До Конотопа надійшов трамвай До Конотопа надійшов трамвай](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конотоп отримав черговий модернізований трамвай Татра.
Про це на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомила помічник народного депутата України Ольга Поліщук.
Вчора до міста надійшов 4-й із запланованих 6-ти модернізований трамвайний вагон, до кінця поточного року має надійти решта. Майже рік знадобилося, щоб сміливі плани по оновленню рухомого складу міського електротранспорту почали втілюватися в життя. І перш, ніж у місто почали надходити трамваї, народним депутатом України Ігорем Молотком ( Игорь Молоток) було внесено свої пропозиції, проведено багато роботи в процесі планування та затвердження Державного бюджету на 2019 рік. І хто б зараз, що не говорив, але цифри говорять самі за себе: 13 млн. 600 тис. – кошти державного бюджету, 620 тис. – це кошти місцевого бюджету.
P.s. Останнє оновлення рухомого складу трамвайного парку було в 2007 році. Чому не зробили цього раніше? Мабуть, тому, що це не так просто! – йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...