![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
18:15, 13 листопада 2019 р.
У Конотоопі діти дарували ґудзикам життя
![У Конотоопі діти дарували ґудзикам життя У Конотоопі діти дарували ґудзикам життя](/dist-assets/images/cap.jpg)
10 листопада 2019 року в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся майстер-клас «Друге життя ґудзиків» від майстрині любительського об’єднання «Скарби Конотопщини» Світлани Отич.
Майстер-клас був дуже продуктивний, різноманітний і цікавий. Учасникам заходу розповіли про історію виникнення ґудзиків, де і коли їх стали вперше використовували. Присутнім було запропоновано застосувати гудзики в різних іграх. Грали з величезним задоволенням. Гудзики найрізноманітніші за величиною, кольором і формою, блискітки, паєтки, мережка і багато, багато іншого. Діти, з захопленням, взялися до роботи. Вони створювали справжні шедеври фантазії і краси.
Майстер-клас пройшов в дуже теплій і душевній атмосфері. Всі учасники були в повному захваті від робіт, зроблених власними руками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...