
14:55, 9 листопада 2019 р.
У Конотопі пройшов волейбольний турнір

07 листопада у нашому місті відбулись фінальні зустрічі відкритої першості відділу освіти Конотопської міської ради з баскетболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.
Вітаємо переможців та призерів: 1 місце – Конотопська гімназія, 2 місце – СШ№9 та 3 місце – СШ№12.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:02
12 червня
13:01
12 червня
07:01
12 червня
21:43
10 червня