На Конотопщині шукали шляхи вирішення проблем людей з інвалідністю

На Конотопщині шукали шляхи вирішення проблем людей з інвалідністю

ГОЛОВНЕ – НЕ ЗАЛИШИТИ НАОДИНЦІ З ПРОБЛЕМАМИ, А ЗНАЙТИ СПІЛЬНЕ Й ВИВАЖЕНЕ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

Так звернулася заступник керівника райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО до сільських голів, представників структурних підрозділів РДА, закладів охорони здоров’я, громадських організацій, які опікуються питаннями осіб з інвалідністю та громадськості в ході єдиного інформаційного дня, що пройшов в райдержадміністрації.

Учасники спільно шукали шляхи вирішення проблем осіб з інвалідністю. Мова йшла про права і свободи відповідної категорії осіб, що гарантуються державою; стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації; надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю внаслідок ДЦП; забезпечення комплексної реабілітації в умовах Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Конотопської міської ради Сумської області; забезпечення пільговими рецептами, проведення медичних оглядів та санітарно-освітньої роботи серед населення; забезпечення санаторно–курортними путівками; надання пільг та компенсацій даним особам; створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами.

За результатами заходу надано доручення продовжити інформаційно -роз’яснювальну роботу з питань державної політики у сфері захисту прав осіб та дітей з інвалідністю, їх інтеграцію у суспільне життя, сприяти залученню осіб з інвалідністю до реальної участі в житті місцевої спільноти.

Рекомендовано громадським організаціям продовжити розроблення проєктів, спрямованих на соціальний захист осіб з інвалідністю.


konotop.in.ua
Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі