• Головна
  • Як обрати правильну форму брів?
Новини компаній
12:16, 7 листопада 2019 р.

Як обрати правильну форму брів?

Новини компаній
Як обрати правильну форму брів?

Брови вже не перший сезон займають лідерські позиції, щодо важливості оформлення при виконанні макіяжу. Для завершеного образу та пропорційності рис обличчя важлива ідеальна форма брів. Аби не помилитися з вибором та правильно його реалізувати доцільно звернутися до майстра, який професійно впорається із цією задачею. Пошук саме свого майстра на https://elmy.ua дозволяє отримати всю інформацію, яка потрібна для правильного вибору. 

Як правильно вибрати форму брів?

Обираючи форму брів не потрібно повністю орієнтуватися на тренди з глянцю та соціальних мереж. Красива форма брів — це та, яка максимально підкреслює переваги натуральної краси та не робить акцент на недоліках. Щоби брови були ідеальними користуйтесь рекомендаціями спеціалістів:

  • відстань між бровами не менше двох пальців;

  • видаляйте волоски тільки по нижній лінії у напрямку росту;

  • брова має плавно звужуватися;

  • для ідеального вигляду обов'язковий невеликий вигин.

Найпростіше вибрати форму брів за допомогою олівця. Для цього потрібно спочатку прикласти олівець до кінчика носу, потім — до внутрішнього кута ока, після — від кінчика носу до кінця брови. Ці точки — початок, вигин і кінець брови відповідно. Щодо густоти, то потрібно орієнтуватися на індивідуальні показники. Для візуального розширення обличчя краще, коли брови густі. Але якщо вони аж занадто товсті, то це надає важкості погляду. Для близько посаджених очей збільшіть відстань між початками брів. І уникайте їх з'єднання на переніссі, оскільки такий вигляд давно вже вийшов з моди. 

Брови за формою обличчя 

Правильна форма брів залежить від форми обличчя, які розділяють на:

  • кругле;

  • овальне;

  • трикутне;

  • квадратне.

Для широкого та круглого обличчя краще вибирати зламану форму, оскільки брови із заокругленням ще більше округлять обличчя. Але також варто знати міру, аби не ходити з пікоподібними бровами. Для овального — прямі брови з незначним підвищенням. Занадто овальна форма ще більше витягне лице. Для трикутного обличчя та в формі серця не потрібно робити задано довгі брови, особливо у вигляді прямої риски. Власницям широких вилиць краще підійдуть широкі брови зі злегка зігнутим кінцем.
Найліпше — не поспішати кардинально змінювати брови. Краще трішки покращити природну форму. 

Якщо сумніваєтесь, щодо правильності форми, то зупиніться на класичному варіанті — прямі брови з невеликим вигином на кінці. Або зверніться до професіонала, якого просто знайти на https://elmy.ua/kharkov/brow-treatments.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...