![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
05:57, 5 листопада 2019 р.
Конотопці вчилися виготовляти солодощі
![Конотопці вчилися виготовляти солодощі Конотопці вчилися виготовляти солодощі](/dist-assets/images/cap.jpg)
3 листопада 2019 року у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся майстер-клас учасниці любительського об’єднання «Скарби Конотопщини» Світлани Василищенко.
Юним учасникам заходу було запропоновано спробувати власноруч виготовити вироби з карамельного та медового тіста. Під час майстер-класу присутні отримали цікаву інформацію про пряники, пряничне тісто і глазурь.
Учасники майстер-класу своїми руками розписали по кілька пряників, які були найрізноманітнішими, як за складом тіста так і за формою. Всі працювали з величезним ентузіазмом, з гарним настроєм, в теплій, дружній атмосфері. Роботи вийшли неймовірно красивими і неповторними. Юні майстри-кондитери мали змогу понести додому свої роботи, щоб пригостити ними рідних і близьких людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...