• Головна
  • E Конотопі підвели підсумки оздоровчої кампанії.
07:57, 29 жовтня 2019 р.

E Конотопі підвели підсумки оздоровчої кампанії.

E Конотопі підвели підсумки оздоровчої кампанії.

На колегії відділу освіти Конотопської райдержадміністрації, що відбулася 23 жовтня 2019 року, розглянули питання «Про підсумки оздоровчої кампанії 2019 року».

Методичним кабінетом районного відділу освіти перед оздоровчою кампанією 2019 року було здійснено низку організаційних заходів.

Як зазначила у своєму виступі методист районного методичного кабінету Ірина КОЗЛОВСЬКА, під час літніх канікул на базі закладів загальної середньої освіти функціонували: 17 пришкільних таборів, у яких відпочили та набралися сил 829 учнів 1-8 та 10 класів.

Протягом майже трьох тижнів вихованці таборів активно долучилися до районних короткострокових проєктів пришкільних таборів «Сучасне село в моїй уяві» та літніх мовних загонів «Моє село – сторінка історії Сумщини», результатами яких стали макети сучасного села та відеоролики англійською мовою про історичні події сіл району.

На розгляд журі до відділу освіти надійшло 16 макетів проєкту «Сучасне село в моїй уяві». Переможці визначалися шляхом голосування на сторінці районного відділу освіти у соціальній мережі фейсбук: І місце – у Соснівського ОК.

#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...