![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:41, 20 жовтня 2019 р.
У конотопському навчальному закладі викладатиме англійську мову волонтерка з США
![У конотопському навчальному закладі викладатиме англійську мову вол... У конотопському навчальному закладі викладатиме англійську мову волонтерка з США](/dist-assets/images/cap.jpg)
Американська дівчина Кristalina Rose Herman прибула до Конотопа увечері 16 жовтня.
На залізничному вокзалі з прапором України її зустрічали студенти, директор та викладачі Політехнічного технікуму КІ СумДУ.
Вже наступного дня Крісталіна приступила до роботи, відвідала технікум, де буде в партнерстві з викладачами навчального закладу викладати англійську для студентів та педагогічних працівників, які мають бажання підвищити свій рівень володіння іноземною мовою. Волонтерка познайомилася з колективом, адміністрацією навчального закладу та головами циклових комісій, пройшлася аудиторіями, відвідала музей історії технікуму та бібліотеку.
У якості штатного співробітника Крісталіна перебуватиме в Політесі протягом 2 років. До Конотопа вона приїхала зі штату Вісконсен в рамках співпраці з Корпусом Миру в Україні. Працюватиме за програмою TEFL, яка передбачає викладання англійської мови як іноземної у неангломовних країнах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...