• Головна
  • На Конотопщині розвивається спорт
08:11, 16 жовтня 2019 р.

На Конотопщині розвивається спорт

На Конотопщині розвивається спорт

На цьому наголосила завідувачка сектору молоді та спорту райдержадміністрації під час засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Конотопській РДА.

Посадовець акцентувала увагу на значну роль спортивно-фізкультурних змагань у національно- патріотичному вихованні молоді Конотопського району.

З метою повноцінного фізичного розвитку населення у районі діють 96 спортивних споруд, у т.ч. 60 площинних спортивних споруд, з яких: 25 футбольних полів, з них 2 міні-футбольні поля зі штучним покриттям; 35 інших спортивних майданчиків; 10 спортивних залів, 20 приміщень для проведення фізкультурно спортивних занять (з них – 3 з тренажерним обладнанням), – зазначила Тетяна РЯБКО.

Молодь Конотопського району активно долучається до змагань з футболу, міні-футболу, легкоатлетичного кросу, волейболу, баскетболу, чотириборства, легкої атлетики, настільного тенісу, лижних перегонів.

Традиційними є шкільні спортивні свята: «День здоров’я», «Шкільна спартакіада», «Козацькі забави», «Веселі старти», «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок».

Національно-патріотичне виховання молоді, за організаційної підтримки громадської організації «Конотопська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»», здійснюється шляхом проведення першості й турнірів з волейболу та міні-футболу серед команд НВК району на честь видатних людей району: воїнів, які загинули в Афганістані та під час АТО, пам’яті Героя Радянського Союзу М.О. ГУДЕНКА, а також турнірів до державних свят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...