![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
18:30, 13 жовтня 2019 р.
У Конотопській бібліотеці провели квік-тайм
![У Конотопській бібліотеці провели квік-тайм У Конотопській бібліотеці провели квік-тайм](/dist-assets/images/cap.jpg)
10 жовтня 2019 року у міській бібліотеці для дітей з учнями 4-В класу спеціалізованої школи № 9 відбувся квік-тайм «За честь, за волю, за козацьку долю».
Користувачі бібліотеки здійснили подорож славетними сторінками української історії, поринули у світ козацьких звичаїв, розваг, фізичних випробувань.
Конкурсно-розважальна програма була дуже емоційною і насиченою. Діти підготували запальні танці, патріотичні вірші, пісні та взяли участь у козацьких розвагах: міряли силу на руках, відповідали на питання вікторини, згадували прислів’я та приказки про козаків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...