![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:25, 12 жовтня 2019 р.
Студент з Конотопа отримуватиме стипендію голови ОДА
![Студент з Конотопа отримуватиме стипендію голови ОДА Студент з Конотопа отримуватиме стипендію голови ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
9 жовтня відбулася церемонія нагородження кращих студентів Сумської області.
Серед 40 щасливчиків з числа відмінників навчання, кращих спортсменів та активістів Сумщини опинився й студент ІІ курсу відділення «Менеджмент та матеріалообробка» Політехнічного технікуму КІ СумДУ Максим ТАРАН. Юнак належить до когорти талановитих, активних та інтелектуально розвинених представників молоді. Він є переможцем ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області, у ІІ турі Всеукраїнській олімпіаді з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області посів почесне ІІ місце, був учасником Х Всеукраїнської олімпіади з математики. Активний і старанний. Відвідує декілька клубів за інтересами, що діють в Політехнічному технікумі КІ СумДУ: «Погляд», «Made in Ukraine», займається соціальним волонтерством тощо.
Нагороду студенту-політехівцю вручила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.
До відома: іменними стипендіями голови обласної державної адміністрації кращі студенти області нагороджуються з 2004 року. За 14 років їх отримали 600 студентів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...