![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:20, 10 жовтня 2019 р.
Президент нагородив конотопських освітян
![Президент нагородив конотопських освітян Президент нагородив конотопських освітян](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учитель Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Стрілець Світлана Петрівна отримала звання «Заслуженого вчителя України», а директор (завідувач) Конотопського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Орлятко» Товкач Валентина Михайлівна – «Заслуженого працівника освіти України».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...