![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:59, 29 вересня 2019 р.
На Конотопщині розіграли Чемпіонат з футболу
![На Конотопщині розіграли Чемпіонат з футболу На Конотопщині розіграли Чемпіонат з футболу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фінальний турнір Чемпіонату серед команд сільських рад відбувся на міні-футбольному полі у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське).
За перемогу у фінальному протистоянні змагалися 8 команд територіальних громад Конотопського району.
Завдяки своїй спортивній майстерності, за результатами ігор Чемпіонату Конотопського району з міні-футболу, перше місце у команди «Ромен» (с.Карабутове), друге – у «Сейм» (с.Кузьки), третє місце поділили футбольні команди «Кошари» (с.Кошари) та «Юрівка» (с.Юрівка).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...