![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:40, 26 вересня 2019 р.
Табір на Конотопщині визнано кращим в області
![Табір на Конотопщині визнано кращим в області Табір на Конотопщині визнано кращим в області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пришкільний табір «Світанок» (директор Будзар Л.О.) Вирівського НВК зайняв ІІІ місце в області (наказ Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від 17.09.2019 № 556-ОД “Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку”)
детский лагерь под киевом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...