![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:18, 22 вересня 2019 р.
Територію водосховища було прибрано
У всьому світі у треті вихідні вересня відзначають Міжнародний день чистих берегів, який цього року припадає на 2️1️ вересня.
В рамках проведення масштабного екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day) фахівці Конотопського міжрайонного управління водного господарства організували прибирання прибережних захисних смуг навколо водосховища Ромен, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. До співробітників управління також долучилися жителі с. Карабутове Конотопського району, з якими була проведена бесіда на тему виховання екологічної свідомості суспільства щодо бережливого ставлення до водойм України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...