![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
23:18, 18 вересня 2019 р.
Ігровий майданчик своїми руками
У селищі КВРЗ, біля дев’ятиповерхівки на вулиці Івана Франка, з’явився новий ігровий майданчик для дітей.
Його власноруч побудував 32-річний підприємець Дмитро Шуйц. Це дерев’яний будиночок з декількома кімнатами та місточками. Чоловік будував його впродовж двох місяців, але не щодня, а коли мав вільний час. Більшість матеріалів придбав самостійно. До роботи долучались сусіди та знайомі. В одного з батьків є власна пилорама, тому допоміг з дошками. У коментарі Дмитро Шуйц розповів, що майданчик зробив, аби дітлахи більше проводили часу на вулиці, а не вдома за гаджетами. Сам має 10-річну доньку. Можливо, у майбутньому зробить додаткові ігрові зони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...