![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:13, 18 вересня 2019 р.
Подарунки для художньої школи
Перший навчальний день цього навчального року в художній школі ознаменувався приємною подією.
Відомий кераміст, член Міжнародної Академії Кераміки в Женеві та Національної Спілки Художників України Юрій Мусатов, який закінчив Конотопську ДХШ, зробив закладу приємний цінний мистецький подарунок. Це не готовий художній твір – це матеріали та інструменти для заняття гончарством та скульптурою на професійному рівні: японський електричний гончарний круг, скульптурна глина та мультимедійний екран. Сподіваємось, що Юрія Мусатова буде внесено до когорти видатних людей міста Конотоп, адже мистецька Європа визнала його одним з найвидатніших скульпторів сучасності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...