![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:27, 15 вересня 2019 р.
Конотопець відповість перед судом за крадіжку авто
![Конотопець відповість перед судом за крадіжку авто Конотопець відповість перед судом за крадіжку авто](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 32-річного конотопчанина, який зокрема незаконно заволодів транспортним засобом.
У ході слідства встановлено, що обвинувачений у травні 2015 року шляхом підбору ключів відімкнув чужий автомобіль, з якого викрав цінні речі. А в липні того ж року в темну пору доби незаконно заволодів мотоциклом, який стояв біля одного з гаражів у м. Конотоп.
Маючи за плечима вже не одну судимість, щоб цього разу уникнути відповідальності за скоєне, чоловік, після вчинених злочинів, з міста втік. Відтак з 2016 року був оголошений у розшук. І лише у 2019 році його вдалось затримати в сусідній області, – розповів прокурор Конотопської місцевої прокуратури Володимир Шерудило.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна) КК України. За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...