![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:56, 12 вересня 2019 р.
У Конотопі відбулася спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями
![У Конотопі відбулася спартакіада для людей з обмеженими фізичними м... У Конотопі відбулася спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями](/dist-assets/images/cap.jpg)
06 вересня 2019 року на виконання програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019 рік», міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради разом, відділом міської ради у справах молоді та спорту спільно з КООИК «Велес» на стадіоні «Локомотив» М.Маміашвілі провели міську спартакіаду серед людей з обмеженими можливостями різних нозологій присвяченої до Дня міста.
В змаганнях взяли участь не тільки спортсмени з Конотопа, а і їх друзі з Шостки, які продемонстрували найкращі спортивні якості, силу волі і прагнення до перемоги. Люди з особливими потребами доводять, що вони є активними учасниками суспільного життя та активно займаються спортом. За підсумками всі учасники стали переможцями, але в змаганнях виявлені призери та переможці у видах спорту.
Всі учасники заходу залишились задоволеними, адже змагання проводились з метою підняття здорового духу, зміцнення їх впевненості у собі.
Переможці були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...