![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:04, 3 вересня 2019 р.
У Конотопському районі вшанували память захисників
![У Конотопському районі вшанували память захисників У Конотопському районі вшанували память захисників](/dist-assets/images/cap.jpg)
Представники влади та громадськості поклали квіти до могил захисників нашої держави та памятних знаків, присвячених Героям, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У районній бібліотеці діє книжкова виставка «Герої нашого часу», де представлена література про загиблих воїнів АТО Сумщини, захисників Донецького Аеропорту та трагічні події Іловайська (Нагадаємо, 29 серпня 2014 року у так званому Іловайському котлі загинуло 366 осіб і 158 вважаються зниклими безвісти. Втрати Сумщини в цих боях: 7 загиблих і один чоловік вважається зниклим безвісти).
День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відтепер щорічно відзначатиметься в нашій державі 29 серпня згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...