Конотопські музеї відвідав популярний історик

Конотопські музеї відвідав популярний історик , Иванова Аня

24 серпня 2019 року до нашого міста завітав Володимир Константинов – старший науковий співробітник, кандидат технічних наук, один із засновників Асоціації працівників музеїв технічного профілю, який із січня 2002 року й до сьогодні обіймає посаду першого віце-президента, зараз виконує обов’язки завідувача відділу історичного пам’яткознавства.

Його з закладами культури нашого міста поєднує довга та тісна співпраця – одного з організаторів Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні питання з історії науки і техніки», що двічі проходила у нашому місті.

Наукові дослідження Володимира Константинова охоплюють проблеми створення та діяльності науково-технічних музеїв, виявлення, вивчення та популяризації пам’яток науки і техніки, пропаганди діяльності відомих вчених, інженерів.

Упродовж своєї майже сорокарічної професійної діяльності Володимир Олександрович пройшов шлях від інженера до визнаного науковця-дослідника й організатора науки; в його науковому доробку понад 200 наукових праць з історії науки і техніки, музеєзнавства, пам’яткознавства, серед яких монографії (у співавторстві) «Український технічний музей», «Пам’ятки техніки».

Володимир Олександрович із задоволенням відвідав Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського та його відділ «Музей авіації» де мав змогу дізнатись про історію та розвиток техніки нашого краю.

Безліч позитивних вражень науковець отримав від прослуховування концерту духового оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

konotop.in.ua
Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі