![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:56, 29 серпня 2019 р.
У Конотопі триває турнір “Dota 2 Konotop MIX Cup №1”
![У Конотопі триває турнір “Dota 2 Konotop MIX Cup №1” У Конотопі триває турнір “Dota 2 Konotop MIX Cup №1”](/dist-assets/images/cap.jpg)
На виконання міської програми «Молодь» на 2019 рік зараз в Політехнічному технікумі КІсумДУ відбувається кіберспортивний турнір “Dota 2 Konotop MIX Cup№1”.
Особливість його в тому, що прийняти участь у змаганнях може кожен охочий. Не потрібно мати команду для участі, всі учасники були поділені на команди перед початком турніра.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...