• Головна
  • Який браслет з тонометром варто купити і де?
Новини компаній
17:47, 4 вересня 2018 р.

Який браслет з тонометром варто купити і де?

Новини компаній

Популярність таких приладів як браслети для вимірювання тиску зростає дуже швидко. І дивуватися цьому не варто, адже ці маленькі гаджети – справжні помічники людей. Користуватися ними дуже зручно, а користь, яку вони несуть, складно переоцінити. Фітнес-браслети Сorband Fit можна купити в сертифікованому магазині в онлайн-режимі. Тут вам запропонують високоякісні пристрої, що вже зарекомендували себе як надійні і точні.

Кров’яний тиск має дуже велике значення для життя і здоров’я людини, а тому вкрай важливо, особливо людям-гіпертонікам, завжди мати можливість виміряти його показники. Браслет Corband-fit – це високоякісний пристрій, який працює на мікросхемі, зробленій в Німеччині. Він відмінно підходить для щоденного використання та не має нічого зайвого.

Розробили такі браслети для максимального комфорту використання. Так, тонометр у виді браслета має такі плюси:

  • Простий в зберіганні;
  • Зручний в носінні та використанні;
  • Точно вимірює тиск, пульс;
  • Дає змогу виміряти тиск і пульс самостійно, без допомоги сторонньої людини, та навіть під час виконання фізичної вправи;
  • Фіксує час і дату;
  • Може запам’ятовувати показники.

Також, даний браслет що вимірює тиск, може слідкувати за станом вашого здоров’я цілодобово. Це забезпечує інноваційна функція постійного контролю за пульсом. Якщо ви бажаєте знати, скільки кроків пройшли, яку відстань подолали, та скільки калорій втратили при цьому, то ваш браслет теж вам про це «розкаже».

В гаджетах даного бренду є корисна функція секундоміра, телефона, передавача повідомлень SMSта Skype. На дисплеї ви зможете побачити номер телефона людини, яка вам телефонує. Адже займаючись спортом, пробіжкою чи фітнесом, не дуже зручно тримати в руці мобільний телефон. Браслет Corband-fit не тільки виміряє ваш пульс та тиск, а й дасть змогу завжди бути на зв’язку з близькими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...