• Головна
  • На ринках Сумщини продавали нелегальне масло
16:00, 30 серпня 2018 р.

На ринках Сумщини продавали нелегальне масло

На ринках Сумщини продавали нелегальне масло

Працівниками управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було призупинено реалізацію незаконно виробленого вершкового масла.

У ході проведення відповідних заходів на ПОСС «Роменський ринок» було виявлено, що у торгівельній точці реалізовувалось масло вершкове на маркуванні якого було зазначено виробником: ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область, Барський район, с.Бар, вул. Шевченка, 62. Даний суб’єкт господарювання не внесений в реєстр операторів ринку та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл.

У ході тісної співпраці з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Вінницькій області було підтверджено той факт, що на ТОВ «Барський молокозавод» експлуатаційний дозвіл не видавався та на території с. Бари, такого підприємства не існує.

Виявлене масло було не допущено до реалізації. На даний час вживаються заходи направлені на виявлення постачальника, виробника та посилення контролю за реалізацією продукції на агропродовольчих ринках області.

Також, 29 серпня реалізацію такого масла, виробництва ТОВ «Барський молокозавод», було виявлено працівниками ДЛВСЕ на Лебединському ринку. Дана продукція була також вилучена з реалізації.

У випадку виявлення фальсифікованої продукції радять звертатися за телефоном:(0542)77-90-43.

#масло #Держпродспоживслужба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...