
07:00, 30 серпня 2018 р.
На Сумщині продовжать роботу аналогового телебачення

У Сумській області до 31 грудня 2018 року аналогові передавачі працюватимуть у Шостці, Білопіллі, Сумах, Тростянці, Охтирці.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
Відповідно на Сумщині в аналоговому форматі в ефірі транслюватимуться 18 телеканалів, у тому числі місцеві.
Про це повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО.
За її словами, до 31 грудня в Україні продовжать роботу 758 передавачів, в тому числі 99 передавачів – на кордоні з РФ.
До кінця року аналогове мовлення збережеться у 16 населених пунктах Сумської, Харківської та Чернігівської областей, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором.
Раніше повідомлялося, що аналогове телебачення на Сумщині відключать 31 серпня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Сучасні офісні столи: головні особливості
Новини компаній
10:00
Вчора
18:06
12 травня
12:09
12 травня
ТОП новини
live comments feed...