• Головна
  • На Сорочинському ярмарку виступив дитячий колектив з Конотопщини
16:00, 28 серпня 2018 р.

На Сорочинському ярмарку виступив дитячий колектив з Конотопщини

На Сорочинському ярмарку виступив дитячий колектив з Конотопщини

Цьогорічною родзинкою культурно-розважальної програми національного ярмарку став фестиваль народної творчості «Ярмаринка». Учасником цього дійства став і аматорський дитячий фольклорний колектив «Писанка» Великосамбірського сільського будинку культури Конотопського району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Колектив презентував відвідувачам Сорочинського ярмарку весільний обряд вінкоплетення у супроводі автентичних пісень «Ой що у полі та й на роздоллі», «Як ісплела Галочка віночок», «Посію я жито», «Зеленая вишня».

Чудові, сильні голоси, надзвичайна майстерність у відтворенні старовинних традицій, глибина і краса фольклорного мистецтва викликали у глядачів хвилю аплодисментів, схвальні вигуки «Браво!».

Ярмарки завжди були найулюбленішою подією в житті українських селян, а звичайна купівля-продаж товарів перетворювалася на справжнє свято. Сорочинський ярмарок не виняток. Зараз це найбільше всенародне дійство в Україні, що триває протягом тижня у с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, стаючи центром українського мистецтва та культури, де спілкуються і діляться досвідом народні майстри, творчі колективи та окремі виконавці.

Дивіться також: Конотопські майстри та співаки представили місто на обласному святкуванні

#Сорочинськийярмарок #«Писанка»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...