• Головна
  • На Конотопщині медичні заклади первинної ланки повністю комп'ютеризовані
17:00, 27 серпня 2018 р.

На Конотопщині медичні заклади первинної ланки повністю комп'ютеризовані

На Конотопщині медичні заклади первинної ланки повністю комп'ютеризовані

Про те, як проходить медреформа в Конотопському районі, розповів головний лікар КНП «Центр ПМСД» Анатолій Маняк.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Посадовець зазначив, що галузь охорони здоров’я району пройшла всі основні етапи реформування: медичні заклади первинної ланки району повністю комп'ютеризовані, а матеріально-технічне забезпечення приведено у відповідність до Табелю технічного оснащення. Центр під'єднаний до електронної системи охорони здоров'я та є автономним закладом - Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району» Конотопської районної ради.

Фахівці медичних закладів Центру активно долучились до національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї»: на сьогодні вже 55,6% (26,6 тис. осіб) населення району визначились зі своїм сімейним лікарем. Наразі по області цей показник становить 29% від усього населення.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради підписало угоду з Національною службою здоров’я про медичне обслуговування населення Конотопського району за програмою медичних гарантій, а отже уже з жовтня 2018 р. фінансування районних закладів охорони здоров’я буде здійснюватися за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Медзаклади почнуть отримувати оплату за надання медичних послуг від НСЗУ.

Значну увагу Анатолій Маняк приділив і переліку гарантованих послуг, що будуть надаватися безкоштовно в рамках первинної медичної допомоги.

#медичнареформа #Конотопщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...