• Головна
  • За минулий тиждень в Конотопі через систему «Prozorro» провели закупівель майже на 2 млн. грн.
09:00, 27 серпня 2018 р.

За минулий тиждень в Конотопі через систему «Prozorro» провели закупівель майже на 2 млн. грн.

За минулий тиждень в Конотопі через систему «Prozorro» провели закупівель майже на 2 млн. грн.

За минулий тиждень через систему електронних закупівель «Prozorro» розпорядниками бюджетних коштів Конотопської міської ради було завершено 3 закупівлі та укладено відповідні договори на загальну суму 1,96 млн.грн.

Про це повідомляє Управління економіки міськради.

Відділом освіти Конотопської міської ради завершені 2 тендерні закупівлі - дрова на суму 1,2 млн.грн. (переможець торгів: ДП "Конотопське лісове господарство") та дидактичний матеріал для комплектування кабінетів початкових класів «Нова українська школа» на суму 566,3 тис.грн. (переможець торгів: ФОП ШЕЛЕСТ, м.Рівне).

Конотопська ЦРЛ ім. М.Давидова завершила 1 тендерну закупівлю - хлібопродукти на суму 122,9 тис.грн. (переможець торгів: ПрАТ Конотопський хлібокомбінат).

За результатами проведених торгів, що були завершені за минулий тиждень розпорядникам бюджетних коштів вдалося зекономити 56,7 тис.грн.

Всього з початку року через систему електронних закупівель «Prozorro» розпорядниками бюджетних коштів завершено 56 тендерних закупівель на загальну суму 51,9 млн.грн. та зекономлено 3,7 млн.грн. бюджетних коштів.

Дивіться також: Прокуратура заборонила реконструювати конотопську гімназію

#«Prozorro» #тендери #закупівлі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...