• Головна
  • На Сумщині більше 130 тисяч господарств отримують субсидії
09:00, 22 серпня 2018 р.

На Сумщині більше 130 тисяч господарств отримують субсидії

На Сумщині більше 130 тисяч господарств отримують субсидії

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання колегії Департаменту.

«Згідно з новою редакцією Положення про порядок призначення житлових субсидій, визначені категорії отримувачів мали бути повідомлені про необхідність подання нових документів до органів соціального захисту для отримання субсидії. Наразі кількість осіб, яких повідомлено про необхідність повторного звернення складає 124 тисячі», – зазначила Людмила Мусіяка.

Разом з тим, вона наголосила, що в регіоні активно триває робота з прийому заяв від громадян для монетизації субсидії. Загалом в області вже прийнято та опрацьовано більше 50 % таких заяв.

Людмила Мусіяка додала, що необхідно й надалі проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з питань надання субсидій, залучаючи всі можливі засоби комунікації: телефонні консультації, виїзди мобільних соціальних офісів, публікації в газетах та на офіційних веб-сторінках, виступи на радіо і телебаченні.

Дивіться також: Конотопцям стало тяжче отримати субсидію

#субсидії #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...