• Головна
  • У Конотопі провели благодійну акцію до дня безпритульних тварин
07:00, 20 серпня 2018 р.

У Конотопі провели благодійну акцію до дня безпритульних тварин

У Конотопі провели благодійну акцію до дня безпритульних тварин

По всьому світу цього дня проходять просвітницькі та благодійні заходи. Саме тому ГО "Друзі тварин" цього дня проводили акцію "Краще маленька допомога ніж велике співчуття".

Мета акції - привернути увагу мешканців міста до проблеми безпритульних тварин на вулицях Конотопа і спільними зусиллями спробувати допомогти, - повідомляється на фейсбук-сторінці організації.

Під час акції пройшов "Парад неймовірних собак". У дефіле взяли участь 12 собачок, які показали свої здібності. Кожен отримав ласощі за участь, а декілька найбільш активних іще і іграшки. В нашому місті багато людей тримають вдома собак і в цей день мали можливість прогулятись з ними та поспілкуватись між собою (на жаль, у місті не має облаштованих майданчиків для вигулу собак, тому собачникам немає де зустрітись для спілкування).

Найбільш активними учасниками цього дня були діти. Вони були активними волонтерами на благодійному ярмарку, збирали підписи, принесли свої малюнки на виставку-аукціон, кошти від якого підуть на лікування безпритульних тварин. Малюнки, які не були продані, будуть виставлені на наступних подібних акціях. Для дітей цього дня були і малюнки аквагримом і розважальна програма.

Волонтери розповідали про необхідність стерилізації не тільки безпритульних, а й домашніх улюбленців, збирали підписи за прийняття у місті Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

А конотопські майстри надали вироби hand-made на благодійний ярмарок. Загалом під час акції було зібрано 2 330,65 грн., які підуть на лікування та стерилізацію безпритульних тварин.

#зоозахист #безпритульнітварини #парадсобак
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...