• Головна
  • Прокуратура заборонила реконструювати конотопську гімназію
14:00, 17 серпня 2018 р.

Прокуратура заборонила реконструювати конотопську гімназію

Прокуратура заборонила реконструювати конотопську гімназію

За клопотанням прокуратури скасовано закупівлю робіт по об'єкту «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії» на суму майже 13 млн грн.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Конотопської міської прокуратури.

На думку прокуратури, процедура закупівлі підлягає скасуванню у судовому порядку через порушення чинного законодавства. Зокрема, пропозиція переможця не відповідає вимогам тендерної документації, оскільки товариство не підтвердило наявність відповідного обладнання та матеріально-технічної бази, а також у нього відсутній досвід виконання аналогічних робіт, що було обов’язковою умовою.

«На участь в торгах подано пропозиції трьох учасників. За результатами електронного аукціону автоматичною системою переможцем визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «Астера», наступним учасником з найбільш економічно вигідною пропозицією було Приватне підприємство «Донком». Однак пропозицій цих претендентів були відхилені через нібито невідповідність вимогам тендерної документації. Відтак договір про закупівлю робіт укладено з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельний центр К» з ціновою пропозицією 12 млн 999 тис грн», – повідомив прокурор Конотопської місцевої прокуратури Сергій Чухіль.

Конотопська місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання недійсним та скасування укладеного договору на проведення робіт з «Реконструкції будівлі Конотопської гімназії».

Рішенням господарського суду Сумської області від 16 серпня 2018 року позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі.

Нагадаємо, тендер на реконструкцію конотопської гімназії з метою утеплення оголосили наприкінці січня. Орієнтовна вартість робіт становила 15 млн.грн.

Нещодавно у міськраді попереджали: через саботаж депутатів Конотоп може заборгувати ЄС 12 мільйонів гривень. Роботи по утепленню дитячого садочку “Ялинка” не можуть бути завершенні без відновлення роботи міської ради. Невикористані 400 тисяч євро, можливо, доведеться повернути ЄС. А тоді і міська гімназія, будівля якої є однією з найпроблемніших у місті, не буде реконструйована.

#гімназія #реконструкція #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...