• Головна
  • У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко»
14:00, 16 серпня 2018 р.

У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко»

У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко»
У селищі Таранське, де розміщений дитячій оздоровчий табір «Зорька», 14 серпня функціонувало маленьке залізничне містечко.

Як повідомляє "ТопКонотоп", на базі табору для дітей влаштували профорієнтаційний квест «Життя залізниці юними кроками». Його організували фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості, а допомагали представники товариства «Українськазалізниця», відокремлених підрозділів Південно-Західної залізниці міста Конотоп та колектив табору.

В ході профорієнтаційного квесту діти мали поринути у світ залізничних професій та взяти участь у подорожі маленьким залізничним містечком на території табору. Команди рухались по визначеним станціям, яких усього було 11.

У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко», фото-1

Отримавши маршрутні листи на станції «Вокзальна», у подорож відправилися дев'ять команд. Діти ознайомлювалися з професіями, пов’язаними з роботою залізниці, брали участь у конкурсах, виконували різні завдання та отримували залікові бали.

Одна зі станцій мала назву «Профорієнтаційна», на якій учасників квесту ознайомили з навчальними закладами Сумщини, що займаються підготовкою робітників для залізниці.

У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко», фото-2

Також представники ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» ознайомлювали дітей з залізничними професіями, підготовка за якими здійснюється в їх навчальному закладі. Зазначається, що у заході брали участь й представники Конотопського об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

Подорож завершилась на станції «Тріумфальна», де на дітей чекав святковий концерт та вручення подарунків. Жодна з команд не залишилася без уваги журі та цінних подарунків від спонсорів, виборовши перемогу у різних номінаціях. Почесне перше місце зайняла команда «Енергетики», яка отримала звання «Переможця».

Кожен мешканець залізничного містечка на згадку про участь в профорієнтаційному квесті отримав футболку, пам'ятні подарунки від «Укрзалізниці» та солодощі.

У дитячому таборі на Конотопщині влаштували «залізничне містечко», фото-3

Дивіться також: У Конотопі діти дарували бібліотеці свої улюблені книжки

#"Зорька" #дитячазалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...