• Головна
  • Артем Семеніхін розповів, що треба робити з Медведчуком
07:00, 15 серпня 2018 р.

Артем Семеніхін розповів, що треба робити з Медведчуком

Артем Семеніхін розповів, що треба робити з Медведчуком

14 серпня міський голова Конотопа Артем Семеніхін звернувся до українців з заявою, в якій закликав рішуче протидіяти таким ворогам України як Віктор Медведчук.

Про це мер міста написав на своїй фейсбук-сторінці.

«Віктор Медведчук - це та наволоч, яка допомогла засудити Василя Стуса. Це та наволоч, яка є кумом Путіна. Це той покидьок, чиїх людей я особисто викидав з міста Конотоп. Зараз всі активно поширюють новини пов’язані з Медведчуком. Там він фільм заборонив, там ще щось… Скільки скиглити ви будете?! Чи Семеніхін має кожного разу приїжджати і викидати медведчуків звідусюди?» - запитав очільник Конотопа, маючи на увазі квітень 2017 року, коли він розігнав збори партії Медведчука, які намагались провести в Конотопі.

"Якщо вороги України не хочуть по закону, треба щоб було по справедливості! Допоки ми будемо сидіти і терпіти, медведчуки, бойки, вілкули і вся шваль з ними пов’язана, відкриють ворота і запустять ворога, який вбиватиме нас і наших дітей.

Не все залежить від президента. Доля України залежить від кожного з нас. Якщо лише скиглити – нічого хорошого не буде. Годі терпіти! Бачите несправедливість – дійте! Не повинен Медведчук вільно ходити пішки. Невже у нас немає кому його зустріти і відправити до Росії? А краще щоб його взагалі поховали під дорогою. Це був би ідеальний варіант. Щоб земля йому була скловатою. І щоб кожна скотина, яка діє проти українського народу, знала, що вона теж буде пектися в цій землі,» - вважає Артем Семеніхін.

На своїй фейсбук-сторінці він організував жартівливе опитування з варіантами "Медведчука депортувати" та "Медведчука закопати".

Нагадаємо, нещодавно сцену з Віктором Медведчуком хотіли вирізати з фільму про українського поета Василя Стуса.

#Семеніхін #Медведчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...