• Головна
  • Стало відомо, скільки на Конотопщині магазинів та ресторанів
07:00, 14 серпня 2018 р.

Стало відомо, скільки на Конотопщині магазинів та ресторанів

Стало відомо, скільки на Конотопщині магазинів та ресторанів

У Конотопському районі нарахували 144 підприємства роздрібної торгівлі та 10 закладів ресторанного господарства.

Про це повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської райдержадміністрації Надія Олійник.

Зі 144 торгових закладів району 62,5% - підприємства з продажу змішаних товарів, 31,9% - магазини продовольчих товарів. Режим роботи магазинів погоджується з органами місцевого самоврядування.

Посадовець звернула увагу і на проблемні аспекти функціонування торгової мережі району. Серед основних - станом на 01.08.2018 в 38 населених пунктах району відсутні стаціонарні торговельні заклади, тому в цих селах здійснюється виїзна торгівля щонайменше два рази на тиждень.

Забезпечення населення району основним продуктом - хлібом та хлібобулочними виробами здійснює ПП „Хлібзавод „Дубов”язівський” та ПраТ „Конотопський хлібокомбінат”.

Для одиноких непрацездатних 397 осіб, які мешкають на території району (згідно списків, наданих територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району), ПП „Хлібзавод „Дубов”язівський” поставляє в 38 закладів торгівлі «соціальний» хліб, роздрібна ціна якого 7,80 грн., без торговельної надбавки. Як наголосила Надія Олійник, дана послуга вказаній категорії населення, здійснюється в Сумській області тільки в Конотопському районі.

Моніторинг цін на основні продукти харчування в районі проводиться відділом щомісячно. Інформація щодо цінової ситуації на споживчому ринку району розміщується на офіційному сайті Конотопської районної державної адміністрації.

Дивіться також: За 7 місяців до місцевих бюджетів Сумщини надійшло майже 3 млрд гривень

#торгівля #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...