• Головна
  • На Конотопщині за антисоціальну поведінку матір можуть позбавити права на дітей
09:00, 13 серпня 2018 р.

На Конотопщині за антисоціальну поведінку матір можуть позбавити права на дітей

На Конотопщині за антисоціальну поведінку матір можуть позбавити права на дітей

Під час засідання комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто клопотання Дубов‘язівської селищної ради про позбавлення батьківських прав матері. Жінка злісно ухиляється від виконання батьківських обов'язків, веде антисуспільний спосіб життя та не створила належних умов для виховання та проживання своїм дітям.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

З вини матері неповнолітні діти опинилось в складних життєвих обставинах та перебувають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у Шостці.

Члени комісії детально вивчили питання та прийняли рішення про доцільність позбавлення батьківських прав матері. Відповідні матеріали будуть направлені до Конотопського міськрайонного суду.

"Позбавлення батьківських прав процедура дуже складна, яка здійснюється тільки у судовому порядку. Законодавство вимагає обов‘язкового залучення служби у справах дітей та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав", – зазначила начальник служби у справах дітей Конотопської райдержадміністрації Тетяна Точиленко.

Також на засіданні комісії були переглянуті індивідуальні плани соціального захисту 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Дивіться також: На Конотопщині батько, щоб уникнути штрафу, сплатив 28 тис. грн. аліментів

#діти #позбавленнябатьківськихправ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...