• Головна
  • Військкомати почали підготовку до осіннього призову
08:00, 10 серпня 2018 р.

Військкомати почали підготовку до осіннього призову

Військкомати почали підготовку до осіннього призову

В Україні відбувається підготовка у військових комісаріатах до осіннього призову на строкову військову службу до Збройних сил України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Сухопутних військ ЗСУ.

За інформацією штабу Сухопутних військ, проводиться детальний аналіз облікових даних про кількісний і якісний склад призовників, які проживають у кожному районі та області (місті) в цілому, організовано проведення всебічного та поглибленого вивчення призовників, які підлягають черговому призову.

“До роботи з вивчення особистих якостей призовників, особливостей добору поповнення для режимних частин, порядку проведення бесід, заповнення листків вивчення та інших питань залучаються найбільш досвідчені робітники військових комісаріатів, викладачі допризовної підготовки навчальних закладів та офіцери запасу”,— зазначили у прес-службі.

Водночас, за даними штабу, призовників, які рішенням районних (міських) призовних комісій визнані тимчасово непридатними до строкової військової служби строком до 6 місяців, підлягаючих черговому призову, викликають до військових комісаріатів та направляють на лікування з визначенням строків його завершення.

У штабі Сухопутних військ ЗСУ додали, що згідно з Указом Президента України, у жовтні 2018 року розпочнеться призов громадян України на строкову військову службу.

Дивіться також: На Сумщині проведуть широкомасштабні військові навчання

#призов #пыдготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...