• Головна
  • Мер Артем Семеніхін відвідав поліцейського, якому пробили голову під час сесії
11:00, 7 серпня 2018 р.

Мер Артем Семеніхін відвідав поліцейського, якому пробили голову під час сесії

Мер Артем Семеніхін відвідав поліцейського, якому пробили голову під час сесії

Вчора голова Конотопа розповів про стан поліцейського, якому під час бійки у сесійній залі Конотопської міської ради наприкінці липня пробили голову буром для перфоратора. Мер міста також розкритикував дії керівництва поліції з розслідування даного інциденту.

Відеозвернення з Сумської обласної клінічної лікарні, де знаходиться поліцейський, оприлюднено на фейсбук-сторінці Артема Семеніхіна.

Правоохоронцю зробили трепанацію черепа, попереду в нього ще не одна операція. Стан його стабільний, але фактично напад тітушок зробив його інвалідом, - розповів мер міста.

Артем Семеніхін переконаний - на місті пораненого поліцейського мав опинися він сам, якби прості поліцейські не захистили його від нападу, а можливо, і від вірної смерті.

Але тепер, за словами мера, поліцейський почувається зрадженим, адже тітушки, які пробивали голови, відпущені під домашній арешт або повтікали з лікарні.

Артем Семеніхін висловив надію, що начальник обласної поліції розбереться у ситуації. Він переконаний: зараз відбувається "злив" розслідування з боку керівництва поліції Сумської області (Григоров) та Конотопа (Войцеховський) .

#Семеніхін #поліція #бійкавміськраді #розслідування #Войцеховський #Григоров
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...