• Головна
  • Стало відомо, скільки конотопців мають право голосу
09:00, 7 серпня 2018 р.

Стало відомо, скільки конотопців мають право голосу

Стало відомо, скільки конотопців мають право голосу

За інформацією з сайту ЦВК станом на 31.07.2018 року на території Конотопської міської ради обліковується 63838 виборців з них 1494 не мають виборчих адрес (виписалися і ніде не прописалися).

Таку інформацію оприлюднено у звіті про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради.

Всі працівники відділу пройшли тестування на Web-сайті Служби розпорядника Державного реєстру виборців щодо перевірки рівня професійної підготовки для кваліфікованого ведення Реєстру.

Загальна оцінка справ та роботи відділу за місяць, яка визначається програмою автоматично, 11,98 балів з 12 можливих.

За підсумками роботи у липні, відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради серед 26 відділів у Сумській області займає 2-ге місце (другий місяць підряд) та 31-ше по Україні.

У липні 2018 року видано 46 наказів керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 703 виборців. Підготовлено 6 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних по 51 виборцю.

Розглянуто 7 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо 347 осіб, інформація щодо 45 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.

Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 3 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвалися 4 виборця.

Опрацьовано 9 судових рішення щодо визнання 9 осіб недієздатними. Також виконано 13 доручень розпорядника реєстру (ЦВК), що стосуються компетенції відділу щодо внесення змін у базі реєстру виборців.

Якщо у Вас виникатимуть питання, запрошують звертайтись до відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради з понеділка по п'ятницю за адресою: м. Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09.

Дивіться також: Сумщину готують для окупації РФ?

#вибори #виборці #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...