• Головна
  • Поліція Сумщини отримає сучасне радіообладнання за півмільйона доларів від Японії
08:00, 2 серпня 2018 р.

Поліція Сумщини отримає сучасне радіообладнання за півмільйона доларів від Японії

Поліція Сумщини отримає сучасне радіообладнання за півмільйона доларів від Японії

Про це вже досягнута домовленість між керівництвом ГУНП області та представниками Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS).

Необхідні фінансові ресурси для переоснащення поліції Сумщини в розмірі 530 тисяч умовних одиниць виділив уряд Японії, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

В рамках спільного проекту між МВС України, Національною поліцією України та Урядом Японії розгорнута робота щодо впровадження в діяльність підрозділів української поліції новітніх засобів радіозв’язку. Уряд Японії на початку 2018 року прийняв рішення про виділення необхідних фінансових ресурсів для реалізації міжнародної технічної допомоги у напрямку переоснащення підрозділів поліції сучасними засобами цифрового радіозв’язку. За результатами консультацій в якості регіону, у якому реалізовуватиметься цей проект, було обрано Сумську область.

Після проведення міжнародного тендеру безпосередню закупівлю всіх необхідних приладів для потреб підрозділів поліції Сумської області буде здійснювати Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS), котре допомагає багатьом країнам відновлювати на своїх теренах мир та постконфліктну стабільність, надає послуги для раннього відновлення після природних катастроф, сприяє економічному розвитку на основі місцевих потенціалів і підтримує екологічну стійкість та адаптацію до зміни клімату.

Проект переоснащення сумської поліції розрахований до кінця 2018 року і має відбуватися в два етапи, перший з яких, проектний, наразі триває. На сьогодні реалізація запланованих заходів перебуває на контролі керівництва МВС України та Національної поліції України.

Дивіться також: Дівчина, яка викрала чужу дитину з дитячого садочка, щоб ростити її в Конотопі, оскаржила вирок суду

#Японія #поліція #обладнання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...