• Головна
  • Сумщину готують для окупації РФ?
07:00, 1 серпня 2018 р.

Сумщину готують для окупації РФ?

Сумщину готують для окупації РФ?

У вівторок, 31 липня, у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Підготовка Сумщини для окупації Російською Федерацією".

Відеотрансляція конференції велась на фейсбук-сторінці Артема Семеніхіна.

Учасниками дискусії були міський голова Конотопа Артем Семеніхін, міський голова Глухова Мішель Терещенко, депутат облради від партії "Свобода" Микола Биркун та деякі представники Конотопської міської ради.

Очільник Конотопа та мер Глухова Мішель Терещенко говорили про випадки бездіяльності та корупції у вищих ланках обласної та всеукраїнської влади.

"Сумщина фактично руйнується. Все в корупції і схемах. Приведенням до зубожіння наших міст руками керівництва Сумщини готується підґрунтя до розчарування населення, а врешті і до окупації РФ, до кордону з якою від Конотопа 60 км" - попередив наш міський голова.

Артем Семеніхін розповів про проблеми Конотопа, бійки на сесії, стан міського трамвая і конфлікт з депутатами міськради, які вже більше півроку не можуть прийняти бюджет міста.

Очільник міста також озвучив план дій, який можна було б втілити, якби бюджет було прийнято на наступній сесії міськради.

"Якщо у Конотопі найближчим часом приймуть бюджет, ми зможемо відремонтувати навчальні заклади, провести поточний ремонт всіх доріг у Конотопі, завершити ремонт реанімаційного відділення, замінити кілька стрілок на трамвайному депо, виплатити зарплату трамвайникам, відремонтувати кілька вагонів у КТУ" - пояснив Артем Семеніхін.

#Семеніхін #Терещенко #Ладуха #конференція #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...