![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 25 липня 2018 р.
Коли Сумщина говоритиме українською?
![Коли Сумщина говоритиме українською? Коли Сумщина говоритиме українською?](/dist-assets/images/cap.jpg)
На брифінгу з питань мовної політики обговорили проблему впровадження української мови на Сумщині. Адже в регіоні більшість населення розмовляє російською, перш за все, через близьке територіальне розташування до кордону з Російською федерацією.
Про це повідомляє СТС.
Для впровадження української мови на території області з 11 липня цього року міськрадою створена й працює комісія, яка ставить за мету проведення роз’яснювальної роботи з використанням різних каналів інформації для всебічного розвитку, функціонування та утвердження державної мови у всіх сферах суспільного життя міста.
За словами Олексія Шевченка, голови Сумського обласного товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, планується зробити громадський актив, який буде вивчати: яка ситуація в Сумах з використанням української мови, які причини того, що її не хочуть підтримувати, а також що потрібно для ефективнішого впровадження української мови на території області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...