• Головна
  • З’явилась е-петиція про створення Конотопського національного університету
09:00, 19 липня 2018 р.

З’явилась е-петиція про створення Конотопського національного університету

З’явилась е-петиція про створення Конотопського національного університету

17 липня на сайті єдиної системи місцевих петицій оприлюднили петицію «Утворення Конотопського національного університету імені Олександра Лазаревського».

«Конотоп — це друге найбільше місто Сумщини і 47 в Україні за населенням, яке становить 87 тисяч осіб. Незважаючи на таку кількість населення, у Конотопі не існує жодного багатогалузевого закладу вищої освіти, де б молоді містяни змогли здобувати гідну освіту. Натомість багатьом конотоп'янам доводиться залишати рідне місто в пошуках вищої освіти», — обгрунтовує свою позицію автор петиції Яндовський Ілля Дмитрович.

Автор наголошує, у багатьох містах України, що менше від Конотопа, успішно працюють власні університети. Серед закладів освіти міста — Політехнічний технікум КІСумДУ та Індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ, що, за його словами, фактично мають дуже вузьку спеціалізацію та не вправляються з потоком бажаючих вчитися та їхніми потребами.

«Назвати заклад вищої освіти слід ім'ям видатного конотоп'янина Олександра Матвійовича Лазаревського, який зробив значний внесок у розвиток української науки. Раціонально утворити університет на базі двох наявних технікумів КІСумДУ, з посиленням гуманітарних і економічних напрямів», — підсумовує автор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #Університет #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...