• Головна
  • Сумщина долучається до цифрового порядку денного України
08:30, 17 липня 2018 р.

Сумщина долучається до цифрового порядку денного України

Сумщина долучається до цифрового порядку денного України

Робоча група з цифровізації населення обговорила перспективні напрями і проблемні питання з представниками Громадської спілки «Хай-Тек Офіс Україна», що є розробником документу «Цифровий порядок денний України 2020».

Про це повідомляє Сумська ОДА.

«Сьогодні вся економіка, реформи потребують нових технологій, і тому від нашого рівня цифрової освіти і залежатиме рівень конкурентоспроможності області, фахівців. Наше завдання – створити такий рівень життя і послуг для мешканців області, щоб вони хотіли і могли працювати тут, а не за кордоном. Тому ми зокрема зацікавлені, щоб у нас з’явився доступ до Інтернету в усіх населених пунктах області», – розповів керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Як зазначив голова правління Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко, на жаль, місцевими підприємствами, навіть державними, не виконується існуючий закон про доступ – вони не дозволяють прокладати кабелі зв'язку через свої канали. Тому фахівець переконаний, що для успішного впровадження сучасних технологій має бути злагоджена робота тих, хто потребує інтернету, тих, хто може його надати і тих, хто координуватиме цю роботу.

Серед основних проблем виокремлюють відсутність повноцінної матеріально-технічної бази для роботи в мережі, навіть там, де є Інтернет, а фахівці в освітній і медичній галузях у переважній більшості вже передпенсійного віку і не освоюють у повній мірі сучасні технології.

Дмитро Живицький доручив управлінню інфраструктури розробити дорожню карту, у якій чітко буде видно, наскільки область вже забезпечена Інтернетом і де потрібно його проводити у першу чергу. Це стане першим кроком реалізації цифрового порядку денного на Сумщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтернет #Сумщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...