![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 16 липня 2018 р.
Пішов з життя доброволець із Конотопщини
![Пішов з життя доброволець із Конотопщини Пішов з життя доброволець із Конотопщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
14 липня після тривалої і тяжкої хвороби звів рахунки із життям 31-річний боєць ДУК Правий Сектор Євген Іващенко.
Трагічна новина з'явилася на фейсбук-сторінці інформаційного відділу Конотопського штабу НВР "Правий Сектор".
"Не сприйнявши майбутньої долі, після тривалих лікувань (перша операція була проведена 2-роки тому, 31-річний, друг "Мессер Старший" (Іващенко Євген) прийняв рішення покинути цей світ. І це був його власний вибір, отже ми повинні його поважати та прийняти так як є," - йдеться в повідомленні.
Померлий родом з смт. Дубов’язівка на Конотопщині. Двоє з трьох синів родини Іващенків пішли добровольцями захищати Батьківщину від російського агресора та боролись з окупантом на сході України в підрозділах ДУК "Правий Сектор".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...